KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12947004
nr 1294 7004
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Oljemålning, Tillskriven. Kvinna i hatt. Ej signerad. Olja på pannå, 57x48 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:01:28
3.000 kr
3.200 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund